ארטק מארזים, ארגזי נשיאה, טקסטיל - office

All posts by: office

About office

מארזים בהתאמה אישית עבור מכשירים ניידים: מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים ניידים, מכשירי קשר. המארזים כוללים תאים פנימיים בהתאמה לציוד, מארזים לצורך הגנה בזמן שינוע, התאים משמשים גם כתזכורת להחזרת המכשיר למקום, המארז מחווט כך שניתן לטעון את כל המכשירים יחדיו, ניתן להזמין עם וללא גלגלים, ניתן להזמין מארזי עץ או מארזי פלסטיקל בכל מידה דרושה. […]

מארזי פליקן / סטורם עם דיפון פנימי בהתאמה אישית עבור מכשירים ניידים: מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים ניידים, מכשירי קשר. המארזים כוללים תאים פנימיים בהתאמה לציוד, מארזים לצורך הגנה בזמן שינוע, התאים משמשים גם כתזכורת להחזרת המכשיר למקום, המארז מחווט כך שניתן לטעון את כל המכשירים יחדיו, ניתן להזמין מארז עם וללא גלגלים, למארזים יש הכנה […]

אפוד זוהר רשת מק"ט V20009.1 רשת אוורירית קלה ונוחה . ניתן להדפיס על האפוד הזוהר לוגו, תפקיד או כל הדפסה מבוקשת ניתן להדפיס על האפוד או על פנל רפלקטיבי אפוד זוהר בעל תקן של מכון התקנים.    

אפוד זוהר רשת מק"ט V20009 רשת אוורירית קלה ונוחה . ניתן להדפיס על האפוד לוגו, תפקיד או כל הדפסה מבוקשת ניתן להדפיס על האפוד או על פנל רפלקטיבי אפוד זוהר בעל תקן של מכון התקנים.  

מארז למצלמה לפי מידה. תוספת של דיפון פנימי נשלף שיניתן להחליף כעת החלפת העדשה ללא צורך בהחלפת המארז. קיבוע  של המארז ברכב לצורך נוחות והגנה מלאה  על הציוד בעת נסיעה ואפשרות לשליפה מהירה של המצלמה בכל רגע נתון.